الفبا ، اعداد به فارسی و انگلیسی

الفبا ، اعداد به فارسی و انگلیسی

نسخه ۳
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم


نسخه سه را پس از انتشار از دست ندهید ، اصلاح برخی حروف طبق رسم الخط کتاب درسی
فیلم برنامه را در آپارات ببینید:
http://www.aparat.com/v/wzZc6

این برنامه به دنبال استقبال شما از برنامه ی الفبای فارسی ( http://cafebazaar.ir/app/air.alefba.app/?l=fa ) و با هدف آشنایی دانش آموزان با الفبای فارسی و انگلیسی و اعداد فارسی و انگلیسی طراحی شده است که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.
الفبای فارسی:
در این بخش برای هر حرف یک بخش مجزا طراحی شده که دانش آموز می تواند ضمن گوش گرفتن به شعر مربوط به هر حرف، طرز صحیح نوشتن آن را نیز با انگشتان خود تمرین کند.
الفبای انگلیسی:
در این بخش برنامه حروف را به ترتیب برای شما می خواند و شما نیز می توانید با لمس هر حرف صدای آن را بشنوید. همچنین شعری نیز برای حفظ حروف الفبای انگلیسی در آن قرار داده شده است.
اعداد فارسی :
در این قسمت اعداد از یک تا ده به دانش آموز معرفی می شود و دانش آموز برای هر عدد یک شعر نیز می آموزد و می تواند طرز صحیح نوشتن اعداد را به کمک انگشتان دست تمرین کند.

اعداد انگلیسی:
در این قسمت اعداد یک تا ده قرار داده شده که با لمس هر عدد ، علاوه بر اینکه با شکل عدد آشنا می شوند می توانند آن عدد را با صدای فارسی و انگلیسی بشنوند.

خواندن اعداد با ترتیب:
در این بخش که دارای پنج قسمت می باشد اعداد 0تا 100 را به پنج دسته تقسیم کرده که در هر بخش با لمس دکمه اتوماتیک برنامه اعداد را به ترتیب برای دانش آموز می خواند.

خواندن عدد تصادفی :
هدف این بخش آزمودن توانایی دانش آموز در شناختن اعداد می باشد و به اینصورت عمل می کند که یک عدد را بصورت تصادفی نمایش می دهد و دانش آموز باید آن را بخواند و سپس با لمس شکل بلندگو ، برنامه آن عدد را برای دانش آموز میخواند تا او از طرز صحیح خواندن عدد اطمینان حاصل کند.
دیگر برنامه های ما را نیز ببینید :
#. الفبای فارسی :
http://cafebazaar.ir/app/air.alefba.app/?l=fa
#. جدول ضرب :
http://cafebazaar.ir/app/air.riazidan.kuchak/?l=fa
#. ریاضی اول دبستان :
http://cafebazaar.ir/app/air.riazi1.dabestan/?l=fa
# . نقاشی :
http://cafebazaar.ir/app/air.painting.app/?l=fa

چند نکته :
*. برای اجرای این برنامه نیازمند اندروید 2.2 به بالا و همچنین برنامه Adobe AIR هستید که می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید:
http://cafebazaar.ir/app/com.adobe.air/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi