رادیو پاتوق

نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۳۶۳٫۲ کیلوبایت
نسخه 1.75

توضیح

اطلاعیه
از تمامی علاقمندان دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری در تولید برنامه در رادیو پاتوق، از طریق آدرس ایمیل: info@radiopatogh.ir ما را مطلع سازند. تا اطلاع ثانوی در رادیو پاتوق موسیقی های درخواستی پخش می شود.


رادیو پاتوق چیست؟
تمامی کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن رادیو پاتوق (Radio Patogh) هر روز یک موضوع را مشاهده کرده و سپس نظر یا عقیده خود را نسبت به موضوع نمایش داده شده به صورت صوتی ضبط نمایند و برای ما ارسال کنند. ساعت 9 شب، رادیو پاتوق به صورت خودکار (بر اساس الگوریتم های پیچیده ی مهندسی) نظرات مخاطبین خود را در قالب یک مجموعه پخش می کند.


از طریق رادیو پاتوق با نظرات گوناگون یکدیگر بدون در نظر گرفتن شغل، تحصیلات، سطح درآمد و... نسبت موضوع مطرح شده آشنا می شویم. موضوعات و نظراتی که مطابق با قوانین و هنجارهای کشور عزیزمان می باشد و در راستای پیشبرد و ارتقاع فرهنگ عمومی جامعه (هر چند محدود) پیش می رود. رادیو پاتوق کاملا رایگان می باشد، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برخی از امکانات ارائه شده:
. ارائه محیطی جذاب و چند رسانه ای
. امکان تشخیص اتصال صحیح به اینترنت
. دریافت موضوع هر روز بدون هیچ گونه فعالیتی
. امکان ضبط، پخش، توقف، ذخیره و ارسال صدای شما
. پخش فایل صوتی برنامه به صورت بیت به بیت (برای جلوگیری از دانلود یکجا)
. امکان پخش رادیو پس از خروج از اپلیکیشن
. استفاده بهینه از منابع سیستم و ارتباطات اینترنتی
و...


پشتیبانی کاربران:
تمامی کاربران می توانند از طریق وب سایت رادیو پاتوق به آدرس www.radiopatogh.ir و یا آدرس پست الکترونیکی: info@radiopatogh.ir مشکلات و نظرات خود را با ما مطرح کنند. همچنین از طریق وب سایت رادیو پاتوق می توانید به آرشیو برنامه ها و دیگر امکانات دسترسی پیدا کنید.


نکته مهم:
برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به نصب Adobe AIR می باشد که البته پیام نصب از طریق خود سیستم به کاربر نمایش داده می شود و با تایید کاربر به سادگی قابل نصب می باشد.


سخن پایانی:
"رادیو پاتوق" (سیستم کلی) حاصل فکر، تلاش شبانه روزی و صرف وقت زیادی بوده است که با هدف جلب رضایت مخاطبین توسعه پیدا کرده است. آنچه پیش رو دارید حتما خالی از ایراد نیست اما در حوزه نرم افزاری یک مجموعه ی حرفه ای و در حوزه ایده پردازی یک مجموعه جذاب می باشد.


گام بعد یک گام فراتر خواهد بود...
با تشکر

تغییرات آخرین نسخه

تغییر در محتوای راهنمای ابتدایی اپلیکیشن، جهت توضیح چگونگی ارسال صدا برای ما.

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • ضبط صدا
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت