ToTok -تماس ویدیویی HD

ToTok -تماس ویدیویی HD

نسخه ۱.۵.۴
۲۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۴۲
مگابایت
حجم

مسنجر ToTok یک برنامه فراخوانی و پیام رسانی رایگان ، سریع و ایمن است. ToTok امکان تماس صوتی و تصویری رایگان را فراهم می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا با خانواده و دوستان خود در هر نقطه و هر زمان و هر زمان ارتباط برقرار کنید تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی (Wi-Fi / 4G / 3G / EDGE در دسترس است) است.

ویژگی های کلیدی

تماس های نامحدود رایگان

ToTok برای همه امکان تماس های صوتی و تصویری نامحدود را فراهم می کند. اکنون می توانید با اتصال ویدیو و صدا با خانواده و دوستان خود در سراسر جهان با استفاده از ToTok هنگام اتصال به اینترنت تماس بگیرید.

رایگان

ToTok از ارتباطات اینترنتی شما برای تماس با خانواده یا دوستانتان استفاده می کند ، بنابراین نیازی به پرداخت پیام یا تماس نیست. برنامه ToTok برای بارگیری مجانی است ، بدون آگهی است و هیچ خرید درون برنامه ای ندارد.

تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا

ToTok از هوش مصنوعی (AI) برای بهبود کیفیت ارتباطات شما استفاده می کند. ToTok با افزایش وضوح صدا ، کاهش صدای اکو و مکالمات دو طرفه ، تجربه تماس تلفنی صوتی و تصویری را به شما می دهد.

چند رسانه ای

ToTok برای پشتیبانی از فایل های متنی ، صوتی و تصویری ، فرمت هایی از جمله ایموجی ها ، عکس ها ، پیام های صوتی ، GIF ها ، مکان ها و کارت های نام کاملاً لود می شود.

سوپر گروه ها و تماس تلفنی

از حداکثر گروه های فوق العاده با حداکثر 10،000 عضو استفاده کنید! خانواده و دوستان خود را دعوت کنید تا در چت گروهی شرکت کنند. برای اضافه کردن سرگرم کننده تر ، ToTok از تماس های ویدیویی گروه HD تا حداکثر 20 شرکت کننده پشتیبانی می کند.

فیلتر مجدد را برای تماس های تصویری

برای صاف کردن پوست و پنهان کردن نقص در حین مکالمه ویدیویی از فیلتر روتوش داخلی در زمان واقعی استفاده کنید. شما می توانید فقط با یک شیر آب به خانواده و دوستان خود زیبایی زیبایی نشان دهید.

زمان طرف دیگر

با دیدن ساعت محلی در چت یک به یک ، از مزاحمت خانواده و دوستان خود که در خارج از کشور زندگی می کنند ، خودداری کنید.

امن است

ToTok ایمنی و حریم شخصی کاربران را جدی می گیرد. ToTok برای اطمینان از امنیت کلیه متون مسنجر ToTok و چت های صوتی و تصویری از رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری RSA 2048 بیتی و سایر تکنیک های رمزگذاری استفاده می کند.

-----------------

ToTok نیاز به دسترسی به مخاطبین تلفن شما دارد تا بتوانید با دوستان خود زحمت در دستگاه های خود داشته باشید. اگر مخاطبین متقابل تلفنی هستید ، دوستانتان را در لیست تماس ToTok خود پیدا خواهید کرد. مخاطبین شما به طور مداوم با سرورهای رمزگذاری شده ToTok همگام سازی می شوند.

ما به دنبال بهبود محصول و خدمات خود هستیم و دوست داریم از شما بشنویم. اگر نظرات ، سؤال یا نگرانی دارید ، با ما تماس بگیرید: help@totok.ai.

logo-enamad logo-samandehi