استانداردهای حسابداری بخش عمومی

استانداردهای حسابداری بخش عمومی

نسخه v۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

استانداردهای حسابداری بخش عمومی(تعهدی)، مقررات حاکم ‌بر چگونگی انجام کار حسابداری در شرکتها ، سازمانها و وزراتخانه ها و همچنین هر نهادی که وابسته به دولت هست را تعیین می کند هستند. استانداردها به‌ عنوان قواعد پایدار مورد پذیرش همگان قرار می‌گیرند، اما در عمل به‌طور دائم با توجه به نیازهای دولتها  در تغییراند.


استانداردهای حسابداری بخش عمومی(تعهدی) نیز در قالب مجموعه ای حجیم چاپ شده که تمامی نیازهای حسابرسان ،دانشجویان و سایر افرادی که نیاز به دسترسی به استانداردهای مذکور را دارند مرتفع می سازد.لذا با توجه به حجم زیاد کتاب امکان جابجایی و همراه داشتن کتاب بطور دائم میسر نمی باشد. گروه نرم افزاری مانی برآن شد تا جهت مرتفع ساختن نیاز استفاده کنندگان، استانداردهای حسابداری بخش عمومی  را بصورت نرم افزاری تهیه و در دسترس  استفاده کنندگان قرار دهد.


بیشتر استفاده کنندگان استانداردهای حسابرسی بخش عمومی ، جدای از حسابداران حسابرسان بخش عمومی، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکترا هستند که به علت حجیم بودن کتاب استانداردهای حسابداری  نیازمند نرم افزاری بدین شکل در تلفن و سایر گجت های مشابه هستند، تا بتوانند همیشه دسترسی به مطالب مذکور را داشته باشند

logo-enamad logo-samandehi