فیتنس و تناسب اندام

فیتنس و تناسب اندام

نسخه ۹.۰
۲
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

آموزش تناسب اندام+فیتنس+بدنسازی با تصاویر متحرک و فیلم


) محاسبات تناسب اندام : محاسبه شاخص توده بدنی (BMI)-محاسبه درصد چربی بدن-محاسبه کالری مورد نیاز روزانه.
) کالری مواد غذایی : لیست کامل مواد غذایی و کالری آن ها.
) غذاهای رژیمی : شامل آموزش دستور انواع غذاهای رژیمی با ذکر ارزش غذایی (طرز تهیه 133 غذای رژیمی).
) مقالات لاغری : شامل 356 مقاله با توضیحات کامل در رابطه با حل مشکل چاقی بصورت علمی و صحیح مقالاتی مانند انواع رژیم ها-بررسی داروهای لاغری-بررسی ورزش های لاغر کننده-بررسی لوازم لاغر کننده-رژیم های لاغری-ورزش لاغری-دمنوش لاغری-ورزش و تناسب اندام بانوان-راه رفتن برای تناسب اندام-فیتنس ایرانی-فیتنس در خانه-برنامه بدنسازی و فیتنس پرو و ...
) ایروبیک و چربی سوزی : آموزش 18 حرکت با تصاویر متحرک و توضیحات بدون نیاز به هیچ گونه وسیله خاص در منزل یا باشگاه ( آموزش ورزش ایروبیک در منزل (فیلم) بدون نیاز به دانلود فیلم-کاملا آفلاین)
) لاغری در 30 روز : برنامه لاغری در 30 روز با آموزش تمرینات روزانه برای کاهش وزن و تناسب اندام با تصاویر متحرک و توضیحات برای لاغری 30 روزه.
) شکم شش تکه در 30 روز : برنامه شکم شش تکه در 30 روز با آموزش 18 حرکت با تصاویر متحرک و توضیحات برای تقویت عضلات شکم در سی روز شامل انواع تمرینات ورزشی شکم و حرکات شکم.
) بدنسازی بدون وزنه : آموزش 18 حرکت بدن سازی با تصاویر متحرک و توضیحات. بدون نیاز به هیچ گونه وسیله خاص در منزل یا باشگاه عضلات نواحی مختلف بدنتان را تقویت کنید. شامل حرکات آسان-متوسط و نیمه حرفه ای-حرکات سخت و حرفه ای -آموزش حرکات بدنسازی (برنامه تمرینی) با برنامه بدنسازی حرفه ای.
) پیلاتس : آموزش 44 حرکت پیلاتس با تصویر و توضیحات گام به گام به منظور بدن زیبا و متناسب و خوش استیل-کمر درد-کم کردن وزن بدون رژیم-آموزش پیلاتس-حرکات شکم و پیلاتس.

logo-enamad logo-samandehi