تله‌ كينزی (حركت اجسام با قدرت ذهن)

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۳٫۹ مگابایت
نسخه 2.4

توضیح

حتما دو کلیپ ویدیو زیر را ببینید تا از قدرت تله کینزی حیرت کنید:


http://www.aparat.com/v/8AfNw


http://www.aparat.com/v/SFfGJ


● آیا مایلید نیروی درونی خود را با چشمان خود ببینید؟!؟


تمركز كنيد ، اجسام را توسط نيروی ذهنی خود حركت دهيد و همه را حيرت زده كنيد...


تله کینزی چیست؟
تله کینزی نه شعبده است و نه چشم بندي ، بلكه توانایی حرکت دادن اجسام توسط انرژی ذهني و روانی می باشد.تئوری که در ارتباط با تله کینزی وجود دارد که آن به وسیله میدانهای انرژی یا امواج انرژی روانی به میزان کافی متراکم شده اند باعث حرکت اجسام می شود.
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام تمرکز بر مکان، وسیله یا کاری احساس کنید شی ای در محدوده دید شما حرکت می کند و به محض نگاه کردن به شی، آن را ساکن می بینید. در حقیقت شما با نیروی تمرکز درونی خود به صورت ناخوداگاه شی را حرکت داده و و نگاه شما این تمرکز را به هم زده و باعث توقف شی شده است. این قدرت درونی را تله کینزی یا دور جنبانی می گویند.
در این برنامه سعی داریم که شما را با یکی از توانایی های درونی خود آشنا کرده و شیوه کنترل و استفاده از آن را به شما آموزش دهیم. این برنامه در واقع تله کینزی را به شما آموزش خواهد داد و شما بسته به قدرت درونی بدن خود و انجام تمرین های مستمر به نتیجه مطلوب خود که همان حرکت اشیا توسط نیروی ذهن می باشد خواهید رسید. پس با ما همراه شوید.


نكته : پيشنهاد ميكنيم كه در صورت امكان از تمرين های خود فيلمبرداری كنيد ، زيرا با مشاهده اين فيلم می توانيد از حركت دادن اجسام توسط نيروی خود مطمئن شويد.


● قابل اجرا روی تمام دستگاه های اندرويد ورژن 2.3.5 و بالاتر
در تهيه برنامه فوق ، چندين منبع مورد استفاده قرار گرفته است. برای مشاهده منابع در منوی اصلی برنامه گزينه "منابع" را انتخاب نماييد.راهنمای خرید از كافه بازار را مطالعه فرماييد :
http://cafebazaar.ir/help/?l=fa

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • کنترل لرزش
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

آموزش تله کینزی

هر انسان به طور متوسط فقط از هشت درصد نیروی ذهن و مغزش استفاده می‌کند، حال آنکه نود و دو درصد از مغز بلا استفاده می‌ماند! همه افراد به طور طبیعی و ذاتی دارای نیروهای روانی خاصی هستند که به آن تله کینزی نیز گفته می‌شود. حال سوال پیش می‌آید که تله کینزی چیست؟ تله کینزی توانایی حرکت دادن اجسام توسط انرژی روانی است که به وسیله میدان‌های انرژی یا امواج انرژی روانی به میزان کافی متراکم شده و باعث حرکت اجسام می‌شود.