قانون جذب

قانون جذب

نسخه ۲
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

 


قانون جذب


قانون جذب يک قانون انتزاعي است و به طور خلاصه بيان مي‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب يا بد، زشت يا زيبا در دنياي واقعي نمود خواهد يافت. سرعت و شدت به واقعيت پيوستن اين تصوير ذهني به شدت تمرکز روي آن موضوع و وضوح تصوير آن در ذهن بستگي دارد. در واقع خواسته‌هايي که تصور مي‌شوند بايد به گونه‌اي باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب مي‌گويد هر چه فکر کني همان مي‌شود. طبق اين قانون، که در کتاب‌هاي مقدس اديان مختلف نيز (البته نه تحت عنوان همين نام) در مورد آن ذکر شده: هنگامي که انسان آرزوي چيزي را دارد، سراسر کيهان همدست مي‌شود تا بتواند اين آرزو را تحقق بخشد.
قانون جذب يکي از سلسله قوانيني است که بر زندگي ما جاري بوده ولي بسياري از افراد از آن بي‏‌خبرند. همانند قانون جاذبه‌ي زمين که تا قبل از آنکه نيوتن آنرا کشف کند هيچ کس از آن خبري نداشت اما آن قانون به قوت خود بر طبيعت جاري بود. قانون جذب بر زندگي ما جاري است چه بدانيم و چه ندانيم، ما از آن استفاده مي‏‌کنيم به صورت خودآگاه يا ناخودآگاه ولي چه بهتر که آنرا بشناسيم و اهداف خود را طبق اين قانون برنامه‏‌ريزي کنيم.
پيشينيان ما از اين قانون در زندگي خود استفاده مي‏‌کرده‌‏اند بدون آنکه از آن خبري داشته باشند و به صورت ناخودآگاه خواسته‏‌هاي خود را برآورده شده مي‏‌ديدند پس ما هم مي‏‌توانيم به راحتي از اين قانون در زندگي خود کمک بگيريم.
 

logo-enamad logo-samandehi