درباره‌ی کافه‌بازار

برنامه‌ی «بازار» یک بستر ارائه‌ی برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی در ایران است که از سوی شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان توسعه یافته و در مالکیت «گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان» قرار دارد.

کافه‌بازار در بهمن ۱۳۸۹ به همت جمعی از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه‌های ایرانی شکل گرفت و از آن زمان تاکنون، با بهره‌مندی از همکاری متخصصان و توسعه‌دهندگان مشتاق و مستعد ایرانی، کوشیده است بستر جامعی از خدمات و  محصولات دیجیتال را برای کاربران اندرویدی فراهم کند.
ما چه می‌کنیم؟

کافه‌بازار همواره می‌کوشد بر دیگر بازارهای اندرویدی،‌ اعم از داخلی و خارجی، مزیت‌ داشته باشد و در این مسیر، خدمات بومی و بهینه‌سازی‌شده‌ای را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند.

بخشی از خدمات گسترده‌ی ما به شرح زیر است:‌

  • انتشار برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی

  • فراهم‌کردن خدمات پرداخت آسان برای کاربران داخلی

  • ارائه‌ی محتوای گلچین‌شده از سوی تیم سردبیران کافه‌بازار

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، برای کاربران و توسعه‌دهندگان

«بازار» علاوه بر میزبانی برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی، به زبان انگلیسی نیز در دسترس است.
وضعیت فعلی کافه‌بازار

بر اساس گزارش سالانه کافه‌بازار در سال ۱۳۹۶ و داده‌های به‌روزشده در شهریور سال ۹۷، برنامه‌ی «بازار» بیش از ۳۸  میلیون نصب فعال دارد که ۹۸ درصد این نصب‌ها در ایران است.

اکنون ۱۶۲,۰۰۰ برنامه و بازی بومی در «بازار» منتشر شده است که از سوی ۲۳,۸۰۰ توسعه‌دهنده‌ی فعال- با دست کم یک عنوان محصول منتشرشده- توسعه یافته است. طی سال‌های گذشته، توسعه‌دهندگان و ناشران غیرایرانی نیز به همکاری با کافه‌بازار اشتیاق نشان داده‌اند و حدود ۱۲۰ تیم غیرایرانی ۸۰۰ برنامه و بازی باکیفیت را به صورت رسمی برای کاربران ایرانی منتشر کرده‌اند.
سهامداران و شرکای ما

کافه‌بازار محصول شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان است که مالکیت آن به «گروه توسعه‌ی فناوری اطلاعات هزاردستان» تعلق دارد.

سهامداران گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان عبارتند از:

 

نام

درصد سهم

سهام موسسان و مدیران ۳۹,۶۵ درصد
سهام تشویقی واگذار شده به کارکنان ۱,۳۱ درصد
شرکت رهنما کامیابان نخستین ۲۹,۹۲ درصد
شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس ۱۹,۲۲ درصد

سایر اشخاص حقوقی

۷,۸۵ درصد

سهام تشویقی تعهد داده شده به کارکنان

۲,۰۶ درصد


شرکای تجاری ما توسعه‌دهندگانی هستند که محصول خود را در کافه‌بازار منتشر کرده‌اند.
ما کجاییم؟

کافه‌بازار در دفتر کوچکی راه‌اندازی شد و با رشد پرشتاب و تبدیل شدنش به یکی از موفق‌ترین محصولات صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران، تیم کافه‌بازار به تدریج به دفترهای بزرگ‌تری منتقل شد. اکنون کافه‌بازار در ساختمانی ۶ طبقه‌ در سعادت‌آباد تهران مستقر است.
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

توییتر:‌cafebazaar@ و cafebazaarlife@

اینستاگرام: cafebazaar@