Firefox Browser fast & private

Firefox Browser fast & private

نسخه ۶۸.۸.۱
۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

فایرفاکس را با خود به هرکجا ببرید. از کامپیوتر رومیزی به موبایل بدون قطع اتصال!

سریع، آسان و کاملاً تغییرپذیر!

ویژگی‌ها:

- سریع

- پیشنهاد صفحات مشابه مطابق با جستجوهای اخیر شما

- دسترسی به تاریخچه، بوک‌مارک‌ها، صفحات پین شده و... از دستگاه‌های مختلف

- و ...

در رسانه‌ها

فایرفاکس را بهتر بشناسیم

معرفی و بررسی مرورگر معروف و فوق العاده فایرفاکس و تاریخچه آن در آواو

وبگاه های خود را همه جا مرور کنید – معرفی برنامه Firefox

با پیشرفت روزافزون دستگاه های هوشمند همراه و نقش مهم آن ها در زندگی ما و همچنین رشد چشمگیر سایت های اینترنتی کاربردی و مفید، وجود یک مرورگر همه کاره و قدرتمند بسیار مهم و ضروری است. برنامه Firefox یکی از بهترین و محبوب ترین مرورگرهای موبایل و کامپیوتر می باشد که توانسته با طراحی امکانات لازم برای یک مرورگر عالی بین کاربران محبوب شود.با پیشرفت روزافزون دستگاه های هوشمند همراه و نقش مهم آن ها در زندگی ما و همچنین رشد چشمگیر سایت های اینترنتی کاربردی و مفید، وجود یک مرورگر همه کاره و قدرتمند بسیار مهم و ضروری است. برنامه Firefox یکی از بهترین و محبوب ترین مرورگرهای موبایل و کامپیوتر می باشد که توانسته با طراحی امکانات لازم برای یک مرورگر عالی بین کاربران محبوب شود. با ذره بین همراه باشید

موبایل مگ: بررسی مرورگر محبوب فایرفاکس در تلفن های هوشمند

مرورگر های اینترنتی یکی از ضروری ترین ابزار های هر سیستم عامل به حساب می آیند و در طی چند سال گذشته با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تلفن های هوشمند، نسخه های حرفه ای از مرورگر های دسکتاپ به این پلتفرم راه یافته اند. فایرفاکس نام مرورگر فوق العاده حرفه ای و محبوب شرکت موزیلا است که در پلتفرم های مختلف عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. در ادامه امکانات و بخش های مختلف این مرورگر در تلفن های هوشمند را بررسی می کنیم...

کاربر حرفه ای تری در فایرفاکس شوید

برای آنکه در فایرفاکس به یک کاربر حرفه ای تبدیل شوید نیاز است تا بعضی ویژگی های آن را بهتر بشناسید. در ادامه به معرفی این امکانات پرداخته ایم.

معرفی و بررسی مرورگر فایرفاکس (Firefox)

مرورگرهای اینترنتی همواره به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای مورد نیاز برای هر سیستم عامل شناخته شده‌اند و در سال‌های اخیر نیز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تنوع سیستم عامل‌های مختلف برخی از کاربران همچنان از مرورگرهای پیش‌فرض در نظر گرفته شده برای خود سیستم عامل‌ها استفاده می‌کنند و غافل از اینند که ارتباط آن‌ها با اینترنت به واسطه یک مرورگر حرفه‌ای‌تر بسیار راحت‌تر و لذت بخش‌تر خواهد بود. ‌از جمله مرورگرهای محبوب و پرطرفداری که به بازار عرضه شده‌اند می‌توانیم به گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، دلفین و اپرا اشاره کرد. اواخر سال گذشته (سال ۲۰۱۵) بنیاد موزیلا نسخه عمومی مرورگر خودش را تحت عنوان همیشگی فایرفاکس تحت سیستم عامل iOS منتشر کرد.

رسانه چیکاو - برنامه فایرفاکس و فایرفاکس بتا ؛ دومین مرورگر قدرتمند

رسانه چیکاو – در دنیای تکنولوژی، اینترنت نقش پررنگی را در پیشرفت روز به روز آن ایفا می کند. با رشد روزمره دنیای اینترنت و توسعه آن نیاز به ابزار ها برای استفاده از آن کاملا حس می شود. بسیاری از ما در ابتدا مفهوم اینترنت را با مرورگر ها و موتور های جست و جو درک کردیم که امروزه توانسته اند به بخش جدانشدنی زندگی های ما تبدیل شوند. در این مطلب قصد داریم تا یکی از معروف ترین مرورگر های دنیای وب را به شما معرفی کنیم. با معرفی برنامه فایرفاکس و فایرفاکس بتا همراه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi