شنگول - حدس کلمه متفاوت

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۴۴٫۰ مگابایت
نسخه 1.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

:: بزودی نسخه‌ی دوم بازی شنگول، با آپدیتهای شگفت‌انگیز، عرضه خواهد شد ... (انشالله تا پایان بهمن ۱۳۹۵)


شنگول، یک بازی حدس کلمه‌ی متفاوت است که اوقات فراغت شما را با معماهای خلاق، تبدیل به یک کلاس تقویت ذهن و افزایش هوش می کند.


سلام دوست عزیز،
باعث افتخار و خوشحالی ماست که شما، در حالِ مشاهده‌ی بازی «شنگول» هستید. چون افراد زیادی نیستند که با انجام بازی‌های فکری، هوش و قدرت تفکر خودشان را افزایش بدهند. همین که شما در حال خواندن این متن هستید یعنی با بسیاری از افرادِ جامعه، متفاوتید. چون به جای دنبال کردن مطالب بیهوده، برای سلامتِ ذهن خودتان، وقت می‌گذارید.
در حقیقت، راه‌های زیادی برای افزایش هوش و قدرت تفکر وجود دارد. از مطالعه‌ی کتاب گرفته تا یادگیری زبان‌های خارجه. اما، یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای افزایش هوش – و همینطور پیشگیری از آلزایمر و دیگر امراض در سنین پیری – تقویت مغز از طریق بازی و سرگرمی است.ما وقتی که بازی زیبای «باقلوا» را در کافه بازار مشاهده کردیم، از علاقه‌ی افراد برای انجام چنین بازی‌هایی که برای تقویت ذهن ساخته می‌شوند شگفت‌زده شدیم. به همین دلیل، ما از این بازی الهام گرفتیم و تلاش کردیم با افزودن ایده‌های جدید و المان‌های متفاوت و بکر، یک سرگرمی متفاوت در حوزه‌ی بازی‌های حدس کلمه برای شما پدید بیاوریم.در بازی «شنگول» شما با یک سرگرمی حدس کلمه‌ی بسیار متفاوت و مهیج روبرو خواهید شد که باید برای حل کردن معماهای هر مرحله، از هوش خودتان، نهایت استفاده بکنید. در این بازی، در هر مرحله شما با تعدادی حروف مواجه هستید که می‌بایست از میان حروف کلماتِ خواسته شده را بیابید. برای اینکار باید از هوش و خلاقیت خودتان بهره ببرید. در مراحل بالاتر شما را با چالش های جدیدی آشنا می‌کنیم که کاملا خلاقانه بوده و باعث سخت‌تر شدن می‌شود.


ویژگی های بازی شنگول:


- یک بازی حدس کلمه‌ی کاملا متفاوت


- گرافیک اختصاصی و بسیار چشم نواز


- موسیقی‌های شنیدنی و زیبا


- آپدیت‌ها و بروزرسانی‌های منظم هفتگی


- بخش فروشگاهِ جالب


- مراحل فرعی بسیار متنوع (در مراحل فرعی شما با معماهای متفاوت تری از معماهای اصلی روبرو خواهید شد. مثل حدس موسیقی فیلم، حدس کارتون، اطلاعات عمومی و...)امیدواریم، با انجام این بازی خلاقانه، در کنار خانواده‌ی خود، نهایت لذت را برده و هوش و ذهن خود و خانواده‌تان را، به یک چالش جدی، دعوت کنید!
در صورتی که استقبال از این بازی و همچنین نظرِ شما دوستِ عزیز مثبت بود، ساختِ مراحل بیشتر، هوشمندانه‌تر و پرچالش‌تر، ادامه خواهد داشت.
با احترام، بیات.


تغییرات آخرین نسخه

آپدیت منظم هفتگی - ۱۳ آذر ۹۵:

- افزودن مراحل تازه


دسترسی‌ها

  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • پرداخت از طریق بازار