مارمولک

مارمولک

نسخه ۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

آپدیت ویژه ی نوروز منتشر شد
تا 50 درصد تخفیف به عنوان عیدی در فروشگاه بازی

بالاترین رکورد در بخش ماجراجویی: 153
بالاترین رکورد در بخش رقابت آنلاین: 18590

توجه: بازی در واقع نسخه بتاست و به زودی ویژگی های بیشتری بهش اضافه میشه. در آخرین آپدیت بخش آنلاین بازی بهبود قابل توجهی پیدا کرده و با توجه به حدود 50 هزار کاربر بازی مشکل پیدا نشدن رقیب تقریبا مرتفع شده.


با دوستات رقابت کن و مارمولک درون خودت رو بشناس!


تو این بازی دانش کلمات خودتون رو به چالش بکشین! می تونین با بازی با کامپیوتر خودتون رو برای رقابت اصلی با دوستاتون آماده کنین. آیتم های فروشگاه هم همیشه می تونن به شما کمک کنن و البته به رقیب تون هم ضد حال بزنن! مارمولک خوانده هم همیشه تو بازی هستش که با راهنمایی هاش به شما کمک کنه.


این بازی یه بازی کلمات به صورت رقابتی هستش. به عنوان یک مارمولک، در واقع شما باید سعی کنین که با شناسایی و وارد کردن کلمات از بین حروف های داده شده، سریع تر از رقیبتون از کوه بالا برین و اول بشین. هر چقدر کلمه تون طولانی تر باشه، بهتره و سریعتر می تونین از کوه بالا برین. البته کلمه تون حتما باید با معنا باشه!


دیکشنری بازی بیش از 38 هزار لغت داره، ولی بازم جا برای بهبود داره. به خاطر همین یه بخش تو منو هست که از طریق اون می تونین کلمات پیشنهادی تون رو که تو بازی نیستن به ما معرفی کنین که ما بعد از بررسی به بازی اضافه کنیم. البته به ازای معرفی هر کلمه جدید یه مقدار سکه هم جایزه می گیرین!

در رسانه‌ها

مارمولک درونت را بشناس!

آیا می‌دانستید همه ما یک مارمولک درون داریم، مارمولکی که دوست دارد معلومات و سرعت عمل خود را به رخ دیگران کشیده و برتری خود را به همگان ثابت کند؟ حالا برای این‌که بدانید مارمولک درون شما چند مرده حلاج است، می‌توانید در رقابتی تنگاتنگ و نفس‌گیر با سایر مارمولک‌های مدعی، مارمولک درون خود را محک بزنید. مارمولک، هم یک بازی حدس کلمات است و هم یک بازی رقابتی. بنابراین فراموش نکنید سرعت عمل در حدس و پیدا کردن کلمات در این بازی حرف اصلی را خواهد زد!

مارمولک درونتو بشناس! - مارمولک در ذره بین

اگر شما هم یکی از طرفداران بازی های حدس کلمات هستید، ذره بین مارمولک را به شما پیشنهاد می کند. یک بازی فوق العاده جذاب و با مزه که ساعت ها درگیر آن خواهید شد. با جور کردن حروف و ساختن کلمات، مارمولک را به بالای کوه بفرستید و برای برنده شدن مارمولک تلاش کنید. بازی مهیج مارمولک، تنها یکی از هزاران بازی حدس کلمات است ولی وجود کاراکتر مارمولک و نوع بازی، نشان از تفکر متفاوت، خلاقیت، ذوق و هنرمندی تیم هپی تک است. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازی بامزه با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi