محاسبه سود و وام
۱۰۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۳۵۶
کیلوبایت
حجم

امروزه روشهای مختلفی برای دریافت وام و یا سپرده گذاری وجود دارد، تعدد این روشها و پارامترهای موجود درآنها موجب پیچیدگی محاسباتی شده و اغلب سبب سردرگمی کاربران می گردد. هدف از توسعه این نرم افزار فراهم کردن ابزاری ساده برای انجام اینگونه محاسبات می باشد.

این برنامه دارای دو بخش اصلی "محاسبه سود سپرده" و "محاسبه قسط و بهره وام" می باشد.
در بخش محاسبه سود، دو نوع سپرده ساده و سپرده مرکب در نظر گرفته شده اند. در سپرده ساده سود تنها به سپرده اصلی تعلق می گیرد. در سپرده مرکب سود سپرده اصلی به سپرده دیگری واریز شده و آن سپرده خود نیز داری نرخ سود متفاوتی است.
بخش وام، شامل دو قسمت "محاسبه قسط از روی نرخ" و "محاسبه نرخ از روی قسط"، برای وام‌های استهلاکی می باشد. در قسمت اول، با تعیین میزان وام دریافتی، بهره سالانه و تعداد اقساط مبلغ هر قسط محاسبه می گردد. در قسمت دوم، با وارد نمودن وام دریافتی، مبلغ و تعداد اقساط نرخ بهره متناظر محاسبه می گردد.

در رسانه‌ها

محاسبه سود حساب‌هایتان را به این اپلیکیشن بسپارید

آمار محاسبات سود حساب‌ها از دست‌تان خارج شده است؟ می‌خواهید بهره وام‌هایتان را محاسبه و مدیریت کنید اما روش آن را نمی‌دانید؟ امروز می‌خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که این عملیات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد؛ این اپلیکیشن محاسبه سود و وام نام دارد.

ابزاری برای انجام محاسبات بانکی

اپلیکیشن های موبایل که امکاناتی را در زمینه امورمالی و خدمات بانکی ارائه می دهند نیز پا به پای دیگر نرم افزارهای تلفن هراه در حال توسعه و پیشرفت هستند. یکی از این اپلیکیشن ها، برنامه " محاسبه سود و وام " می باشد که با حفظ سادگی و سرعت در امر خدمت رسانی، امکانات مفیدی را نیز ارائه می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید حساب و کتاب های مربوط به سود سپرده ها و همچنین اقساط وام های خود را به راحتی انجام داده و به مدیریت آن ها بپردازید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این برنامه کوچک اما کاربردی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi