فوتکاردیا

فوتکاردیا

نسخه ۲.۰۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۵۹
مگابایت
حجم

تب فوتبال همه جا رو گرفته. همه منتظرن ببینن کدوم تیم از همه بهتره و کاپ قهرمانی رو بالای سرش می‌بره. پس منتظر چی هستی؟! ترکیبت رو بچین. حالا بهترین بازیکن‌های دنیا رو در اختیار داری و می‌تونی بهترین تیم دنیا رو باهاش بسازی. می‌تونی قهرمان فوتبال دنیا بشی و به عنوان بهترین سرمربی دنیا شناخته بشی. پس خودت رو خوب گرم کن. تا چند دقیقه دیگه مسابقه شروع میشه.
به مستطیل سبز خوش اومدی. تو بازی فوتکاردیا می‌تونی برای خودت یک تیم بسازی و بهترین بازیکن‌هایی که دوستشون داری رو بخری. ترکیب تیمت رو خودت بچینی و با یه تیم قدرتمند وارد زمین بازی بشی. یه مسابقه واقعی با یه آدم واقعی دیگه که اونم به اندازه خودت عطش پیروزی و قهرمانی داره. حالا همه چیز بستگی به تصمیم‌ها و کارهای تو داره. 90 دقیقه مبارزه تو مستطیل سبز و تلاش برای سه امتیاز ارزشمند!
مثل یک مربی خوب تیمت رو هدایت کن تا توی مسابقه پیروز بشی. این تنها هدفیه که قراره بخاطرش بری تو زمین.
توی این بازی یک عالمه کارت بازیکن در اختیار داری که می‌تونی باهاشون تیم رویایی خودت رو بسازی. مسابقه فوتبال با کاربرای واقعی دیگه که هرکدومشون واسه خودشون یک تیم حرفه‌ای درست کردن و پابه‌پای خودت دارن تو زمین بازی تلاش می‌کنن که مسابقه رو ازت ببرن!
شانست رو برای بالا رفتن تو جدول رده‌بندی امتحان کن و هیجان واقعی یک فصل پر تنش رو توی مسابقات فوتبال تجربه کن.
آماده باش! قراره فوتبال بازی کنیم.


لینک کانال تلگرام بازی فوتکاردیا:
telegram.me/footcardiagame

لینک فیسبوک فارسی بازی فوتکاردیا:
www.facebook.com/FootcardiaFr

آدرس اینستاگرام فوتکاردیا:
https://instagram.com/footcardia/

لینک پیش نمایش بازی در سایت گیمفا:
http://gamefa.com/235387/

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل فوتکاردیا

معرفی و بررسی بازی موبایل فوتکاردیا

تیمت رو خودت بچین – معرفی بازی فوتکاردیا

امروز سعی داریم به معرفی یکی از بازی های جالب ایرانی که ساختار آن با رشته ی ورزشی فوتبال گره خورده بپردازیم. بازی فوتکاردیا یکی دیگر از بازی های گروه یارا گیمز و در واقع سازنده های بازی محبوب خروس جنگی است. این بازی کارتی با گرافیک بالا و جلوه های بسیار زیبای صوتی و تصویری است که محیط ساختاری آن کاملا با روحیه طرفداران فوتبال متناسب است. در این برنامه شما میتوانید تمامی اجزاء تیم خود را انتخاب کنید در واقع تمامی بازیکنان در این بازی با یک کارت نمایش داده میشوند که کاربر بسته به نظر خود و ویژگی های آنها، بازیکن خود را انتخاب میکند در ابتدای بازی در انتخاب تیم دروازبان و دفاع و هافبک و حتی افراد در قسمت حمله را از کارتهای موجود انتخاب میکنید و بدین ترتیب تیم تشکیلی خود را به مسابقه میفرستد.

با فوتکاردیا مربی‌گری متفاوتی را تجربه کنید

شما در فوتکاردیا در قامت یک مربی، هدایت تعدادی کارت را بر عهده دارید. هر کارت به نام بازیکنی خاص است که پست مشخص و امتیاز قدرت خاصی دارد. برخی بازیکنان نیز قدرت‌هایی علاوه بر قدرت عادی خود دارند. شما می‌توانید با توجه به قوانینی که در چینش بازیکنان وجود دارد، قدرت این کارت‌ها را برای هر بازی افزایش دهید. اینجاست که نقش شما به چشم می‌آید. باید تیم خود را به گونه‌ای بچینید تا بتوانید مقابل حریف به پیروزی برسید.

جدال سرمربی ها؛ معرفی بازی فوتکاردیا

فوتکاردیا همانطور که از نامش پیداست، یک بازی کارتی بر اساس مدیریت و مربیگری تیم است که گیم پلی آن از دو قسمت تشکیل شده. بخش اول خارج از زمین مسابقه و مدیریت تیم است که شباهت بسیاری به Ultimate Team بازی FIFA دارد.

logo-enamad logo-samandehi