Modern Sniper

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۲۰۰٬۰۰۰+
حجم ۱۰٫۸ مگابایت
نسخه 1.10

توضیح

بازیِ هدف و تیراندازی!
در این بازی می‌توان با تفنگ‌های متفاوت و امکانات مختلف دشمنان را پیدا کرده و از بین ببرید!

ویژگی‌های این برنامه:

دارای بیش از ۵۰ ماموریت تیراندازی
گرافیک زیبای ۳ بعدی
محیط زیبا و تک
امکان انتخاب تفنگ از میان ۷ نوع متفاوت و امکان به روز کردن آن‌ها

تغییرات آخرین نسخه

v1.10: Fixed some minor bugs of the game. Thanks.

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خدمات پرداخت مارکت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Modern Sniper

بازیهای سه بعدی به دلیل ظاهر و گرافیک دلپسند خود معمولا طرفداران بسیاری دارند مخصوصا وقتی در مورد تک تیرنداز و سبک های اکشن صحبت می کنیم بحث داغ تر می شود البته به خاطر حجم زیاد یا تکراری بودنشان در سیستم عامل آندروید این بازی ها آنچنان مورد استفاده قرار نمی گیرند ولی بعضی از انها مانند Modern Sniper طرفداران زیادی را به خود سرگرم کرده است و با اندکی نگاه به بازی متوجه می شوید که چرا این بازی و یا امثال آن جاذبه ای متفاوت تر از دیگر بازی ها دارند ، سبک یا سه بعدی بودن؟

بررسی بازی Modern Sniper: هدف‌گیری با نهایت دقت!

بازی‌های سه‌بعدی، مخصوصا آن‌هایی که در دسته بندی اکشن و هیجان انگیز قرار می‌گیرند، همیشه طرفداران زیادی را به خودشان اختصاص داده‌اند. علاوه بر این، بازی‌هایی که باید در آن‌ها به تیر اندازی بپردازید و دشمنان خود را بکشید، به علت هیجان بالا و همچنین محک زدن دقت و تمرکز شما، همواره مورد توجه قرار می‌گیرند. Modern Sniper یک بازی اول شخص بوده که توسط استودیو Candy Mobil ساخته شده است. این بازی، داستان یک سرباز تک‌ تیر انداز تنها را روایت می‌کند که باید در مقابل انبوهی از دشمنان قرار بگبرد و سعی داشته باشد با کشتن آن‌ها، در طول حالت داستانی بازی پیشرفت کند و پول و اسلحه به دست بیاورد.

معرفی بازی Modern Sniper؛ تنهاترین سرباز

مدرن اسنایپر داستان تک تیراندازی را روایت می کند که باید به تنهایی در میان برهوتی از دشمنان، ماموریت هایی را انجام دهد؛ ماموریت هایی که دارای تنوع خوبی بوده و هر کدام تفاوت هایی نسبی با یکدیگر دارند. به عنوان نمونه می توانیم به کشتن تنها یک هدف یا تمامی دشمنان در بعضی از آن ها اشاره کنیم.