دوبلتون | انیمیشن با دوبله محلی

دوبلتون | انیمیشن با دوبله محلی

نسخه ۲.۰.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۷
مگابایت
حجم

نسخه جدید دوبلتون منتشر شد!!


تغیرات نسخه جدید:

- بهبود فرایند ثبت دیدگاه و نظر

- بهینه سازی و بهبود سرعت اجرای اپلیکیشن  


دوبلِتون | تماشای انیمیشن با دوبله محلی

اپلیکیشن دوبلتون دنیایی پُر از انیمیشن با دوبله های متفاوت ایرانی می باشد. در حال حاضر 12 زبان و گویش و لهجه در این اپلیکیشن موجود می باشد.


در حال حاضر انیمیشن ها با 12 دوبله متفاوت از جمله :  دوبله ترکی ، دوبله کردی ، دوبله لری ، دوبله مازنی ، دوبله مشهدی ، دوبله اصفهانی ، دوبله یزدی ، دوبله گیلکی ، دوبله کرمانجی ، دوبله کرمانی ، دوبله عربی و دوبله جنوبی  در دوبلتون موجود هست.


از کارتون های قدیمی مثل میتی کومان و لوک خوش شانس تا رالف خرابکارو شگفت انگیزان و عصریخبندان.


به زودی دوبله های جدید و انیمیشن های جدید هم در راه هست.


راستی هر کلیپ و انیمیشنی هم که دیدی رو میتونی توی دوبلتون برای دوستات ارسال کنی و با دوستات به اشتراک بزاری و امتیاز بگیری!


توجه توجه !

تمامی محتوای ارائه شده در دوبلِتون حاصل تلاش شبانه روزی هنرمندان و کارشناسان خبره زبان و ادبیات فارسی و دوبله ایرانی است که با هدف صیانت از زبان و گویش های اصیل فارسی در راستای قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با بکارگیری اشتراکات رسمی از هر زبان و گویش ایجاد شده است.


هر سوال و پیشنهادی در مورد دوبلتون داری رو میتونی از طریق بخش ارتباط با ما در اپلیکیشن و یا ایمیل support@doobletoon.ir برای ما ارسال کنی.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم..

در رسانه‌ها

رسانه چیکاو - اپلیکیشن دوبلتون ؛ تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن با ۱۲ لهجه و گویش

رسانه چیکاو - اپلیکیشن دوبلتون کاری از نشر محتوای ستارگان است که بستری را فراهم می کند تا کاربران بتوانند انیمیشن ها را با دوبله بومی ایرانی و به صورت آنلاین تماشا کنند. دوبلتون انیمیشن های قدیمی و جدید را دوبله ای متفاوت تر از همیشه با ۱۲ گویش و لهجه ایرانی شامل دوبله ترکی ، دوبله کردی ، دوبله لری ، دوبله مازنی ، دوبله مشهدی ، دوبله اصفهانی ، دوبله یزدی ، دوبله گیلکی ، دوبله کرمانجی ، دوبله کرمانی ، دوبله عربی و دوبله جنوبی در اختیار کاربران سراسر ایران قرار می دهد.

اپلیکیشن دوبلتون: تماشای انیمیشن های جذاب با گویش های مختلف!

تماشای انیمیشن یکی از سرگرمی های موردعلاقه کودکان است و در صورت انتخاب انیمیشن های مناسب، میتوانیم فرزندانمان را با نکات آموزنده ای آشنا کنیم. البته بسیاری از انیمیشن ها تنها مخصوص کودکان نیستند و بزرگسالان نیز میتوانند از تماشای آنها لذت ببرند. در این نقد و بررسی به معرفی اپلیکیشنی کاربردی به نام "دوبلتون" پرداخته ایم که رویکرد کاملا مبتکرانه ای در دوبله اتخاذ کرده و محتوای بسیار متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. اگر میخواهید لوک خوش شانس و صدها انیمیشن معروف دیگر را به زبان شیرین گیلکی، اصفهانی، لری و ... تماشا کنید، در ادامه با ما همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi