Audio Recorder

Audio Recorder

نسخه ۲.۰۱.۴۲
۵۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی ضبط صدا

اگر به دنبال برنامه‌ی ضبط صدا هستید، برنامه‌ی Audio Recorder ساخت شرکت Sony را از دست ندهید. در این برنامه علاوه بر امکان ضبط صدا، می‌توان به دلخواه خود زمان شروع و پایان صداهای ضبط شده را تعیین و ویرایش نمود. همچنین می‌توان صداهای ضبط شده را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذارد.

در رسانه‌ها

زوم‌اپ: با Audio Recorder گوشی‌هوشمند خود را به یک رکوردر حرفه‌ای تبدیل کنید

شاید اطلاع از این نکته که اپلیکیشن Audio Recorder توسط سونی توسعه یافته، برای درک قابلیت‌های آن کافی باشد. Audio Recorder یک اپلیکیشن برای ضبط صدا است که این روزها طرفداران بی‌شماری دارد. شاید پیش‌تر تنها خبرنگاران به سراغ چنین اپلیکیشن‌ها یا پیش از آن رکوردرهای حرفه‌ای می‌رفتند، اما به لطف ظهور گوشی‌های‌هوشمند، امروزه دانش‌آموزان و دانشجویان نیز در سر کلاس درس از این امکان استفاده می‌کنند تا سکوت شب‌های امتحان را با وجود صدای استاد دلنشین‌تر کنند! با استفاده از اپلیکیشن Audio Recorder می‌توان متد ضبط صدا را تعیین کرد و حتی پس از ضبط صدا نیز می‌توان با اعمال فیلترهای مختلف کیفیت صدای ضبط شده را بالاتر برد. همچنین با انتخاب هر یک از قطعات ضبط شده و کلیک روی آیکون اشتراک‌گذاری، می‌توان قطعه‌ی مورد نظر را در سرویس‌های موجود به اشتراک گذاشته یا آپلود کرد.

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی برای ضبط صدا با حداکثر کیفیت

اپلیکیشن ضبط صدای شرکت سونی نیز از جمله بهترین ابزارهایی است که برای ضبط صدا می توانید به سراغش بروید. مهم ترین نکته در مورد آن، رایگان بودن ضبط صدا در حالت استریو بر خلاف Easy Voice Recorder است که برگ برنده آن محسوب می شود.

ضبط حرفه‌ای صدا

سیستم عامل اندروید حاوی انواع ابزارها و نرم‌افزارهای متنوعی است که مورد استفاده عموم کاربران قرار می‌گیرند اما در این میان جای خالی یک ابزار حرفه‌ای برای ضبط صدا احساس می‌شود. ابزار ضبط صدا برای هر تلفن هوشمندی ضروری است. با استفاده از آن می‌توانید حین شرکت در دوره‌ها، همایش‌ها، سخنرانی‌ها و کلاس‌های مختلف صدای استاد یا سخنران را ضبط کنید تا اطلاعات مفید جلسه را از دست ندهید. نرم‌افزار ضبط صدا کاربردهای فراوانی دارد که ما به معمول‌ترین آن بسنده کردیم. در نوشته‌های پیشین هم اپلیکیشن‌هایی را مورد نقد و بررسی قرار دادیم اما لازم می‌دانیم به بررسی اپلیکیشن Audio Recorder نیز بپردازیم. اگر می‌خواهید با خصوصیات خاص و متمایز Audio Recorder آشنا شوید در ادامه با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi