Dragon Hills

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۲۰۰٬۰۰۰+
حجم ۵۰٫۲ مگابایت
نسخه 1.2.4

توضیح

بازی مبارزه‌ای تپه‌ی اژدها!
همیشه اینطوری هست که پرنسس‌ها منتظر پرنس جوان برای نجات‌شلن باشند؟!
در این بازی کنترل اژدهای خطرناک را در دست بگیرید و به پرنسس خشمگین در ماموریت کینه‌جویانه‌اش کمک کنید. بر روی تپه‌های بلند بپرید، سعی کنید تا تعادل اژدها را حفظ کنید و هر چه سر راه هست را از بین ببرید. سکه‌ها را جمع کنید و امتیاز بیش‌تر بدست آورید.

ویژگی‌ها:
- دارای گیم‌پلی جالب و سریع
- دارای محیط شاد و رنگی
- کنترل آسان بازی
- امکان بازی به صورت آنلاین و رقابت با دوستان

تغییرات آخرین نسخه

This release includes various bug fixes and improvements.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • خدمات پرداخت مارکت
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

انتقام شاهدخت در بازی زیبای Dragon Hills

یک سری بازی ها واقعا احتیاجی به تمجید و تحسین یا تبلیغات آنچنانی ندارند؛ دیدن یک اسکرین شات از محیط بازی کافیست تا عاشق آن شوید. Dragon Hills را می توان به سادگی جزو چنین بازی هایی دسته بندی کرد.

شاهدخت اژدها سوار

توی داستان های کهن اساطیری از عشق شاهزاده خانم به شاهزاده جوان با اسب سفیدش که اون رو از برج بلند که زندانی شده نجات میده صحبت های زیادی به میان آمده اما این بار در کمال ناباوری داستان کمی تغییر کرده و پرنس جوان به کمک دخترک نرفته و نفرت دختر رو بر انگیخته که با اژدهاش تمام دهکده ها را خراب میکنه تا به اون شاهزاده که در پی گنج بوده نه شاهزاده خانم را پیدا کنه و به سزای عملش برسونه

معرفی Dragon Hills

گرایش روزافزون کاربران تلفن همراه به انجام بازی با این دستگاه، دلیل توجیه کننده ای برای ساخت عناوین مختلف در این زمینه میباشد. این روزها تنوع بازی ها به اندازه ای زیاد است که سلیقه همه مخاطبین به خوبی تامین میگردد. این موضوع شامل سنین مختلف نیز میشود و بدین ترتیب کمتر کسی را میتوان یافت که به انجام بازی با تلفن همراه خود نپردازد. “Dragon Hills” عنوان جدیدی است که میتواند لحظات سرگرم کننده ای برای شما ایجاد کند. در معرفی این بازی اندرویدی همراه ما باشید.