فوتبال فانتزی

فوتبال فانتزی

نسخه ۶.۱۰
Free
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۹
مگابایت
حجم

تیزر بازی فوتبال فانتزی
http://www.aparat.com/v/dYP4A


داری فوتبال تماشا می کنی که یه دفعه


تو(با داد و فریاد): پوففففففف این چه ترکیب تیمیه ، آخه اون بازیکنو گذاشته تو زمین بعد لژیونر رو نیمکت نشسته اینم شد مربی؟؟؟؟!!!!!!!!! غلام ماست بند بهتر از اینه... والله


صدای درونی(با آرامش):


از عملکرد مربی راضی نیستی؟


فکر میکنی بهتر از اون تیم می بندی؟


فکر میکنی ترکیب تو بهتر از اون جواب میده؟


خوب زودتر بگو ما چند وقته دنبالتیم


اگه اینجوری فکر میکنی و مردشی (شایدم زنشی (کوچیکتیم آبجی)) همین الان دست به کار شو فوتبال فانتزی رو نصب کن و بازیکن بخر یه ترکیب مشتی بچین ببینم چند مرده (شایدم زنه) حلاجی به اون مربیه بوق-بوق-بوق ... استغفرالله ... بوق-بوق-بوق (رو فشحا هم بوق گذاشتن) نشون بده چه خبره


فوتبال فانتزی جاییه که میتونی اطلاعات فوتبالیت رو به رخ بکشی، اینجا پارتی بازی نیست هر کی به اندازه استعدادش میاد بالا به دوستات هم بگو فوتبال فانتزی رو نصب کنن تا ببینن دنیا دسته کیه!!!!


میتونی رو دیوار لیگ هم واسه دوستات کری بخونی (البته فحش محش ممنوعه از الان گفته باشم)


تو(با آرامش): شما؟؟؟؟؟؟


صدای درونی(با آرامش): پشتیبان


تو(با تعجب):!!!!!!!


صدای درونی(دور میشه):.....


تو(علامت سوال):؟؟؟؟؟؟؟


صدای درونی :ای بابا بسه دیگه فوتبال فانتزی رو نصب کن.


منتظرتیم


خداحافظدر رسانه‌ها

با فوتبال فانتزی ، مهارت خود در هدایت تیم فوتبال را ثابت کنید

اگر شما هم جزو طرفداران فوتبال هستید، پیشنهاد می کنیم حتما بازی ایرانی فوتبال فانتزی را بر روی گجت اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. زیرا، در این بازی می توانید مهارت خود در هدایت یک تیم فوتبال را ثابت کنید و دیگر بازیکنان را به چالش بکشید.

فوتبال فانتزی، یک بازی ایرانی و سرگرم‌کننده!

«ورزش فانتزی» سبکی از بازی است که اصولا برای عقل‌کل‌های رشته‌های مختلف ورزشی تولید شده. کسانی که متوجه نمی‌شوند چرا یک مربی باید به جای استفاده از فلان بازیکن فلانی را در ترکیب قرار دهد و چه‌طور آن بازیکن به‌جای آنجا در اینجا استفاده شده است.

فوتبال فانتزی

فوتبال فانتزی یک بازی ایرانی است که برای عاشقان فوتبال و افرادی طراحی شده که دوست دارند در نقش مربی و مدیر یک باشگاه قرار بگیرند و پا به عرصه رقابت های آنلاین این ورزش پرطرفدار بگذارند. در ادامه مطلب، به بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

با فوتبال فانتزی مهارت‌های فوتبالیتان را به رخ بکشید

از کودکی آرزو داشتید مربی یک تیم حرفه‌ای فوتبال باشید؟ اپلیکیشنی که امروز قصد معرفی آن را داریم، فرصت تحقق رویاهایتان را به شما می‌دهد. پس اگر فکر می‌کنید در عرصه فوتبال حرفی برای گفتن دارید، یا از عملکرد و ترکیب بندی مربی باشگاه مورد نظرتان راضی نیستید، معطل نکنید و همین حالا برنامه فوتبال فانتزی را بر روی گجت اندرویدی خود نصب کنید.

logo-enamad logo-samandehi