مدیریت مالی شخصی نیوُ | Nivo PFM

مدیریت مالی شخصی نیوُ | Nivo PFM

نسخه ۱۰.۰۵.۲۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

رو نیوُ حساب کن!

«نیوُ» راهکاری ساده و جذاب برای مدیریت شخصی امور مالی شماست. با «نیو»ُ به‌راحتی می‌توانید هزینه‌های‌ خود را بررسی و برای آنها برنامه‌ریزی کنید. بر روند پس‌انداز‌های‌تان نظارت داشته باشید و با یادآور‌های هوشمند از میزان طلب‌ها و بدهی‌های‌تان آگاه شوید. ثبت و مدیریت تراکنش‌های بانکی با جزئیات کامل، به‌واسطه‌ی خواندن پیامک‌ها، از مهم‌ترین ابزارهای «نیوُ» برای مدیریت بهتر امور مالی شماست.


دیگر آورده‌های «نیوُ»:

• تجربه‌ی‌ کاربری حساب‌شده و حرفه‌ای

• امکان ایجاد حساب‌های متنوع و برچسب‌های شخصی

• امکان گزارش‌گیری به شیوه‌های گوناگون از جمله فایل Excel

• امکان بودجه‌بندی و پس‌انداز

• امکان تعریف و واریز و برداشت دلخوه از کیف پول

• امکان انتقال وجه بین کیف‌های پول

• امکان ثبت و مدیریت اقساط، طلب‌ها و بدهی‌ها

• امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه به کمک فضای مشترک ابری


با «نیوُ» آرامش خاطر مالی را تجربه خواهید کرد.

با ما از نزدیک در تماس باشید:

https://telegram.me/NivoApp

همچنین از طریق پیام مستقیم در تلگرام با ما در تماس باشید.

https://telegram.me/Nivo_App

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: حسابداری شخصی نیو

اگر برای مدیریت بهتر دخل و خرج خود به دنبال اپلیکیشن حسابداری فارسی می‌گردید، حسابداری شخصی نیو با امکانات مختلفی که دارد می‌تواند حساب و کتاب مخارج شما را به‌خوبی مدیریت کند.

مدیریت دخل و خرج‌تان را به اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو بسپارید

یکی از راه‌های ثروتمند شدن برنامه‌ریزی مالی و مدیریت هزینه‌هاست، اما با وجود مشغله روزانه این امر به خوبی میسر نمی‌گردد. اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو، راه‌حلی آسان برای مدیریت امور‌مالی و هزینه‌ها بر روی تلفن همراه است. با نصب برنامه نیو، امکاناتی نظیر « ثبت و مدیریت تراکنش‌های مالی، مدیریت پس‌اندازها، امکان انتقال وجه، ارتباط با موبایل بانک و ...» در اختیار شما قرار می‌گیرد.

حسابداری آسان با نیو - حسابداری شخصی نیوُ زیر ذره بین

داشتن این اپلیکیشن روی تلفن همراهتان شما را از کم و وجه کردن های دستی و حساب کتاب کردن بی نیاز می کند. حتی می توانید به موبایل بانک متصل شوید تا تراکنش های بانکی شما مستقیما در برنامه ثبت شود. این نرم افزار که در ادامه به بررسی آن می پردازیم می تواند خیلی از مشکلات و مسائل مالی شما را با مدیریت هوشمند خود حل کند. پس با ما همراه باشید تا به شرح اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو بپردازیم.

با حسابداری شخصی نیوُ از مدیریت امور مالی خود لذت ببرید

بسیاری از انسان های موفق عقیده دارند که برای ثروتمند شدن باید جلوی هزینه های اضافی را گرفت و این کار فقط با مدیریت تراکنش های مالی روزمره امکان پذیر است. در ادامه برنامه ای به نام حسابداری شخصی نیوُ را معرفی کرده ایم که به کمک آن میتوانید هزینه ها و درآمدهای خود را به خوبی مدیریت کنید. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید.

نقد و بررسی اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو در دیجی آنباکس

حساب و کتاب هایتان بهم خورده است؟ دخل و خرجتان باهم جور در نمی آید؟ مدیریت حساب هایتان برایتان مشکل است؟ خب کافیست این مقاله را بخوانید تا با نیو اپلیکیشن حسابداری هوشمند آشنا شوید.

نقد و بررسی اپلیکیشن نیو Nivo، حسابدار شخصی شما

اپلیکیشن نیو یک برنامه حسابداری شخصی است که با استفاده از آن می توانید بر خرج و مخارج شخصی خود کنترل ویژه‌ای داشته باشید. Nivo به صورت رایگان عرضه شده اما در صورتی که مایل به استفاده از امکانات بیشتر آن باشید باید حق اشتراک ماهیانه آن را بپردازید. هر چند که امکانات رایگان این برنامه حسابداری موبایل به اندازه‌ای کامل است که اکثر نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

logo-enamad logo-samandehi