تقویم اذان گو بادصبا

تقویم اذان گو بادصبا

نسخه Ghoghnous - ۱۱.۰.۱
۱۰
میلیون
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

با فعالیت مستمر بر روي گوشي بيش از 9,000,000 نفر (اندرويد)


** تقدیر شده توسط کافه بازار به عنوان پرنصب ترین و محبوب ترین های سال 1393 **

** صاحب رتبه نخست نرم افزارهاي فارسي کافه بازار از نگاه کاربران **

** دارنده رتبه اول بخش نرم افزارهاي فرهنگي جشنواره پرديس دانشگاه صنعتي شريف **


تقويم باد صبا به صورت رایگان و بدون محدوديت زماني بوده و قابليت دريافت اطلاعيه های مرتبط با مناسبت هاي روز را دارا مي باشد. هميشه منتظر نسخه هاي بروز تر اين محصول باشيد.


بارزترين امکانات باد صبا :

1- ارائه سه تقویم شمسی، قمری و ميلادی (بدون محدوديت زماني- قبل و بعد از سال 98 )

2- نمايش سالنما های متنوع از جمله وقايع ملی و مذهبی،  انقلابی، دفاع مقدس، محیط زیست، نجوم و... در تاريخ انتخابی در تقويم

3- اﻣﮑﺎن ﻧﻤﺎیش آب و ﻫﻮا

4- قبله نما

5- قابليت درج يادداشت و يادآوری براي هر روز

6- تبديل تاريخ هر تقويم (شمسي ، قمري و ميلادي ) به ديگري

7- رکعت شمار

8- امکان خرید شارژ و بسته های اینترنت اپراتور های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل

9- پرداخت کلیه قبض ها و قبوض

10- امکان انتقال وجه به خیریه ها ( نیکوکاری )

11- جستجو و تهیه بلیط ( بلیت ) هواپیما

12- پخش رادیو و اعلام برنامه های تلویزیون

13- قابلیت تنظیم شیفت کاری

14- امکان مشاهده ویدیو های متنوع - ورزشی - آموزشی - فرهنگی - تکنولوژی و... از آپارات

15- امکان ثبت نماز و روزه قضا

16- پخش زنده اماکن متبرکه

17- اﻣﮑﺎن ﺛﺒﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ

18- ﻧﻤﺎﯾﺶ ﻫﻤﺎﯾﺶ ﻫﺎي ﻫﺮ ﻣﺎه

19- ارائه اوقات شرعی بیش از 1300 شهر ایران و بیش از 1630 شهر مهم جهان، به همراه بانک اطلاعاتی کامل مربوط به 166061 شهر خارجی


به علت اينکه برنامه در حال توسعه مداوم مي باشد، از نظرات شما به شدت استقبال مي شه، که در صورت نياز با مراجعه به بخش نظرات همين صفحه و يا بخش نظرات و پيشنهادات درون نرم افزار مي توان ارتباط بيشتري با ما داشته و در اصلاح آن ما را ياري رسانيد.


امکانات اختصاصي براي ويجت :

1- نمايش تاريخ روز جاري ( شمسي/قمري/ميلادي )

2- تغيير رنگ ويجت براي همسان سازي با رنگ آميزي تم گوشي

3- نمايش ساعت جاري

4- ارائه اوقات شرعي

5- نمايش مدت زمان باقيمانده تا وقت شرعي بعدي

6- نمايش رويداد و يادداشت روز


پیروز باشید

badesaba.ir

در رسانه‌ها

نقد و بررسی تقویم اذان گو بادصبا

همه افراد برای انجام فعالیت های روزمره نیاز به آگاهی کامل از زمان دارند تا برنامه های کاری خود را به نحو احسن سازماندهی کنند. این امر بدون داشتن یک تقویم دقیق میسر نیست و چه بهتر که این تقویم در تلفن همراه ما باشد. برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، “تقویم اذان گو باد صبا” نام دارد و به شما کمک میکند زمان را در دست داشته باشید. با ما همراه شوید تا این اپلیکیشن اندرویدی را نقد و بررسی کنیم.

تاریخ در دست شما

در زمانی که همه ی انسان ها دغدغه ی فراموشی دارند ، یک نرم افزار خوب وملی می تواند تسکینی بر زخم های آنان باشد . تقویم اذان گوی باد صبا نرم افزاری است که با ثبت آمار دانلود ۱,۶۰۰,۰۰۰ نفر در اندروید توانسته یکی از بی رقیب ترین تقویم ها در بین مردم باشد. با نقد و بررسی این نرم افزار همراه ما باشید…

زمان در اختیار ما(نقد و بررسی اپلیکیشن باد صبا)

زمان و تاریخ در برخی اوقات بسیار مهم و حیاتی است . قرار های کاری ، مناسبت های مهم در تاریخ هجری و شمسی ، مناسبتهایی که برای شخص ما مهم است ، زمان اوقات شرعی و… همه و همه نیازمند یادآوری های به موقع در روزهایی است که همه ی ما درگیری های ذهنی زیادی داریم.اپلیکیشن باد صبا زمان را در اختیار ما قرار میدهد. هرآنچه که شما در مورد زمان و تاریخ بخواهید به آسانی در دستان شما قابل تنظیم است.

موبایل مگ: باد صبا ، تقویم و اذان گوی ایرانی در اندروید

باد صبا یک اپلیکیشن محبوب در کافه بازار است که امکانات ویژه ای در زمینه تقویم، برنامه ریزی و همچنین اعمال شرعی را ارائه می کند. می خواهید نماز اول وقت بخوانید؟ شاید به یک تقویم ایرانی کامل نیاز دارید، باد صبا اولین پیشنهاد ما به شماست...

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: تقویم اذان گو باد صبا

برای مطلع شدن از وقت نماز از چه راهی استفاده می‌‌کنید: بلندگوی مسجد، صدای رادیو یا اخبار تلویزیون؟ اپلیکیشن اذان‌گوی باد صبا یک تقویم مذهبی است که براساس اوقات شهری شهر شما و فرا رسیدن وقت نماز صدای اذان را از گوشی‌تان پخش می‌کند.

معرفی تقویم اذان گو باد صبا

در باد صبا شما می توانید با انتخاب یکی از 1235 شهر موجود به عنوان موقعیت خود، به تمام ویژگی های اپ در زمینه اوقات شرعی، مثل اذان خودکار دسترسی داشته باشید که در آن قابلیت انتخاب موذن هم وجود دارد. قبله نما، ادعیه ی روزانه، مبدل تاریخ و دفترچه یادداشت، تنها گوشه ای از امکانات باد صبا هستند که از آن یک اپلیکیشن کامل ساخته اند.

بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران

در زمان‌های نه چندان دور برای مطلع شدن از وقت نماز و شنیدن صدای اذان، یا باید گوش‌مان را به سمت بلندگوی مسجد محل تیز می‌کردیم، یا اینکه پیگیر رادیو و تلویزیون می‌شدیم؛ با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، اپلیکیشن‌هایی روانه بازار شده‌اند که قادرند در زمان مقرر به پخش اذان بپردازند.

۳ دلیل برای این‌که از برنامه تقویم اذان‌گو بادصبا استفاده کنیم

به جرات می‌توان گفت که کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که گوشی اندرویدی داشته باشد ولی تاکنون اسم تقویم بادصبا را نشنیده باشد! این برنامه از همان ابتدا با تکیه بر کاربردهای اسلامی مانند: پخش اذان، نمایش اوقات شرعی و… توانست به برتری چشمگیری بر دیگر تقویم‌های ایرانی اندرویدی دست یابد و در این زمینه آن‌قدر موفق و کاربردی عمل کرد که جایگاه محبوب‌ترین اپلیکیشن تقویم ایرانی را به خودش اختصاص داد.

بررسی اپلیکیشن باد صبا، تقویم اذان گو

برنامه بادصبا، یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های مربوط به دسته بندی تقویم‌های اسلامی است که اکثر ما آن را با قابلیت پخش اذان خودکار میشناسیم و به یاد می‌آوریم

چیکاو - معرفی و بررسی برنامه باد صبا

رسانه چیکاو - اپلیکیشن باد صبا که به عنوان پر طرفدار ترین تقویم شمسی، میلادی و قمری است کارد های فراوانی دارد که سبب محبوبیت زیاد این اپلیکیشن شده است. سازنده در این اپلیکیشن پخش اذان، قبله نما، زمان طلوع و غروب خورشید و…. را بسته به شهری که در آن اقامت دارید، برای کاربران فراهم آورده است. اما این تنها بخشی از امکانات این اپلیکیشن پیشرفته است. همراه چیکاو باشید.

معرفی اپلیکیشن تقویم اذان گو باد صبا – نوای خوش اذان به افق شما

وجود یک تقویم فارسی با امکانات فراوان بر روی گوشی های هوشمند ما میتواند بسیاری از نیاز های روزانه مانند آگاهی از وقت اذان ، قبله نما ، ادعیه روز و … را برطرف سازد . تقویم اذان گو باد صبا یکی از کاملترین و پیشرفته ترین های این دسته میباشد

logo-enamad logo-samandehi