مامان‌پز

دسته خرید
نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۳٫۲ مگابایت
نسخه 1.1.2

توضیح

سفارش غذای مامان پز در تهران


راهنمای سفارش دهی:
-    غذای مامان‌پز در خانه و توسط خانم‌های خانه‌دار پخته می‌شود. برای همین سفارش‌گیری غذا همیشه از روز قبل انجام می‌شود.
-    شما با عضویت در مامان‌پز هر روز ساعت 3 بعدازظهر از طریق نوتیفیکیشن، ایمیل یا پیامک منوی روز بعد را دریافت می‌کنید و تا ساعت 6 عصر فرصت دارید سفارش خود را ثبت کنید.
-    هم اکنون مامان‌پز در شهر تهران در مناطق 1، 2، 3، 4، 6 و 7 فعالیت می‌کند. هزینه ارسال غذا در این مناطق 1500 تومان است.
-    اگر محل سکونت شما خارج از محدوده فوق است، لطفا اطلاعات خود را ثبت کنید تا در زمان راه‌اندازی سرویس به شما اطلاع دهیم.سوالات متداول
 


تغییرات آخرین نسخه

تغییرات جزئی


دسترسی‌ها

  • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

با اپلیکیشن مامان‌پز، از طعم خوش غذاهای خانگی لذت ببرید

مامان‌پز یک سرویس توزیع غذای خانگی است که در سطح شهر تهران به فعالیت می‌پردازد و غذاهایش را خانم‌های خانه‌دار در منزلشان تهیه می‌نمایند. مشاهده منو و ثبت سفارش در این سرویس، از روز قبل بین ساعات ۱۵ تا ۱۸ صورت می‌گیرد؛ البته بعد از ثبت‌نام در اپلیکیشن، منوی روزانه هر روز راس ساعت ۱۵ در حساب کاربری‌تان قابل مشاهده می‌باشد. پرداخت منو نیز از طریق افزایش اعتبار به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، بدین صورت که هم می‌توانید به اندازه هزینه غذایتان پرداخت و سفارش ثبت نمایید و یا اینکه مقدار بیشتری از سفارشتان پرداخت انجام دهید و در خریدهای آینده از آن استفاده کنید. هزینه ارسال غذاها نیز بسیار مناسب می‌باشد.