ماهشی - رزرو سالن‌های زیبایی

ماهشی - رزرو سالن‌های زیبایی

نسخه ۱.۴.۱۷
۱۰
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

ماهشی برای شما امکاناتی را مهیا می‌سازد که به راحتی سالن زیبایی مورد علاقه خود را پیدا و رزرو کنید. با ماهشی می‌توانید زیبایی خود را تضمین شده بدانید!

امکاناتی که ماهشی به شما ارائه می‌دهد:

- ماهشی به عنوان یک اپلیکیشن آنلاین، مسیری را برای شما مهیا ساخته است که پس از بررسی و انتخاب آرایشگاه مورد نظر، بتوانید بر اساس برنامه زمانی آرایشگاه و مناسب‌ترین وقت برای شما، آرایشگاه و آرایشگر مورد پسند خود را انتخاب و به صورت آنلاین رزرو کنید.

- بهترین خدمات زیبایی را در نزدیکی خود بیابید. شما می‌توانید در میان گزینه‌های ارائه شده، بر اساس سلیقه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین را انتخاب کنید.

- به نظرات و امتیازات هر آرایشگاه دسترسی پیدا کنید. امکان بررسی و مقایسه خدمات سالن‌ها بر اساس نظرات واقعی باعث شده تا شکی در انتخاب باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی برای شما باقی نماند.

- قرار نیست که شما برای آگاهی از جدیدترین سرفصل های زیبایی به زحمت بیافتید. ماهشی برای شما امکانی را فراهم آورده است که می‌توانید به‌روزترین اطلاعات و گزارشات در حوزه بهداشتی آرایشی را مطالعه کنید و خود را به‌روز نگهدارید.

 - صاحبان سالن‌های زیبایی نیز می‌توانند با استفاده از ماهشی، به مدیریت مشتریان و امور سالن‌ خود بپردازند و کسب و کار خود را با امکانات بی‌نظیر ماهشی توسعه دهند.

 - پلتفرم ماهشی در حال حاضر برای تهران و اصفهان فعال است. با ماهشی همراه شوید تا تجربه نویی را در زیبایی خویش رقم بزنید؛
«ماهشی، زیباترین روی ماه»

logo-enamad logo-samandehi