خبری

خبری

نسخه ۵.۸.۰
۱۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۸
مگابایت
حجم

همیشه یه «خبری» هست...

امروزه با وجود اینترنت و سایت‌های خبری گوناگون، دیگر نیازی نیست روزانه، ساعت‌های زیادی را منتظر باشیم و راس ساعت خاصی و تنها از طریق رادیو یا تلویزیون، از اخبار جدید مطلع شویم. به لطف اینترنت، رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، اخبار با سرعت بسیار بالایی در سرتاسر جهان منتشر و پخش می‌شوند. اما آیا می‌توان به هر رسانه‌ای اعتماد کرد؟ از موثق بودن منابع آن اطمینان دارید؟ آیا اخباری که از طریق رسانه‌های مختلف به‌دست می‌آورید، بدون جهت‌گیری و بی‌طرف هستند؟ آیا تمامی جوانب اخبار در رسانه‌ها گفته می‌شود؟ آیا به اندازه کافی جامع هست و موضوعات مختلف را پوشش می‌دهد؟ 

بنابراین، دسترسی به رسانه‌ای که بتواند اخبار را از منابع معتبر و بی‌طرف و به صورت جامع در اختیار شما قرار دهد، موهبت بزرگی محسوب می‌شود. اپلیکیشن و وب‌سایت «خبری» یکی از این رسانه‌ها است. «خبری» یک پلتفرم هوشمند است و بر اساس هوش مصنوعی به همراه انتخاب سردبیر عمل می‌کند تا هر کاربر اخبار مهم و مورد علاقه‌اش را تنها در چند ثانیه دریافت کند. از جمله مهم‌ترین و شاخص‌ترین ویژگی‌های خبری می‌توان به جامع بودن ، دارا بودن منابع مختلف و معتبر ، ارائه تمام حواشی یک موضوع در بخش پوشش خبری ، نمایش مدرن اخبار به کاربر و تلویزیون خبری شامل تمام ویدئوهای جذاب روز اشاره کرد.


اپلیکیشن خبری، امکان شخصی‌سازی دقیق‌تری را برای شما فراهم کرده است. به‌ این صورت که کاربر می‌تواند موضوعات و دسته‌بندی‌های مورد علاقه‌اش را دنبال کند و پس از آن، اخبار مرتبط با آن دسته‌بندی را مطالعه کند. جذاب‌ترین ویژگی اپلیکیشن خبری امکان دریافت اعلان شخصی‌سازی‌شده مرتبط با علایق شماست و تعداد اعلان دریافتی در روز را نیز شما مشخص می‌کنید؛ تا فقط از اخبار مورد علاقه‌تان و به تعدادی که دوست دارید مطلع شوید.  

در رسانه‌ها

جذاب ترین اخبار در جیب شما

روزانه تعداد بسیار زیادی خبر در حوزه های مختلف تولید می شود که بی شک دنبال کردن تمام آن ها برای کاربران امری غیر ممکن است. خبرگردی و کاشی های رنگارنگش، اخبار را با شکل و شمایلی متفاوت در برابر شما قرار می دهند.

موبایل مگ: خبرگردی؛ مجله فلیپ برد از نوع ایرانی

خبرگردی تنها چندی پس از انتشار خود، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت و آمار دانلود خوبی را از خود به جای گذاشت. در ادامه نحوه استفاده و امکانات این برنامه را بررسی میکنیم

نگاهی به اپلیکیشن خبرگردی: از همه چیز با خبر شو!

روزانه اخبار بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف منتشر می‌شود و بهتر است که اغلب افراد نیز از این اخبار و اطلاعات مطلع باشند تا بتوانند زندگی خود را نیز با آن‌ها وفق دهند و البته از جامعه عقب نمانند. با گسترش اسمارت فون‌ها نیز بسیاری از افراد برای مطالعه کتاب و اخبار از طریق این گجت‌ها وارد عمل می‌شوند و البته در طول سال‌های گذشته نیز اپلیکیشن‌هایی برای پوشش سریع اخبار مختلف ارایه شده است که اکنون در این مقاله می‌خواهیم به بررسی یکی از محبوب‌ترین آن‌ها یعنی اپلیکیشن خبرگردی بپردازیم.

گردش در اخبار - برنامه خبرگردی زیر ذره بین

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های خبری، خبرگردی است. روزانه خبرهای بسیاری در ایران و جهان منتشر می شود که بشر امروزی درجریانات زندگی و کارش نیاز دارد تا از خبرهای مهم مطلع شود. به همین منظور، خبرگردی، به عنوان یک اپلیکیشن پرطرفدار می تواند برای مردم گزینه مناسبی باشد. کاربران در خبرگردی به جدیدترین خبرها در یک دسته بندی منظم، دسترسی خواهند داشت. در ادامه برای نقد و بررسی اپلیکیشن خبرگردی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi