Layout

دسته عکاسی
نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰٬۰۰۰+
حجم ۳٫۷ مگابایت
نسخه 1.3.5

توضیح

برنامه‌ی عکاسی Layout!

اگر دوست دارید چندین عکس خود را در یک تصویر به نمایش بگذارید، این برنامه را از دست ندهید. در ابتدا عکس‌های مورد نظر را از گالری انتخاب نموده و Layout دلخواه خود را بر روی تصاویر تنظیم نمایید. استفاده از این برنامه آسان است و از رابط کاربری خوبی برخوردار می‌باشد. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان تغییر اندازه‌ و بزرگنمایی عکس‌ها هر کدام به طور جداگانه است. همچنین می‌توانید از طریق Effect آینه، عکس‌های خود را جذاب‌تر نمایید. پس فرصت را از دست ندهید. این برنامه را دانلود نموده و عکس‌های خود را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

تغییرات آخرین نسخه

Bug fixes and performance improvements.

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • دوربین
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن لایوت (Layout)

اپلیکیشن لایوت یکی از بهترین اپلیکیشن‌های توسعه داده شده برای ساخت تصاویر کلاژ محسوب می‌شود که توسط خود اینستاگرام توسعه و عرضه شده است. با نصب و استفاده از این برنامه که برای هر دو سیستم عامل پرطرفدار و پرکاربرد اندروید و آی‌اواس به رایگان عرضه شده است شما می‌توانید چند تصویر را با یکدیگر ترکیب کرده و یک تصویر کلاژ تهیه کنید و در نهایت هم آن را مستقیما در اینستاگرام و یا با ذخیره سازی آن در سایر شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موبایل مگ: LayOut؛ اپلیکیشن رسمی ویرایش تصویر اینستاگرام

LayOut در زمینه ساخت تصاویر آلبومی و ویرایش تصاویر، امکانات مختلفی را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد. توسعه دهنده این برنامه، شرکت اینستاگرام می باشد و پس از ساخت تصاویر منحصر به فرد خود می توانید مستقیما آن ها را در این شبکه به اشتراک بگذارید...