فضای ذخیره‌‌سازی ایسوس

فضای ذخیره‌‌سازی ایسوس

نسخه ۳.۴.۱.۰
۲۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

فضای ذخیره‌‌سازی آنلاین ایسوس طراحی شده برای زندگی دیجیتال شما.


با نصب این برنامه شما خواهید توانست به اسناد دیجیتال خود دسترسی داشته باشید، موزیک‌ها و ویدئو‌های خود را پخش کنید، و عکس‌هایتان را در فضای ذخیره‌سازی شخصی خود ببینید.
- فایل‌های خود را در هر جا از دستگاه‌های همراه خود بفرستید
- فایل‌ها را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید
- جستجوی پیشرفته
- ساخت یاد‌داشت‌های سریع (بتا)

در رسانه‌ها

زوم‌اپ: WebStorage؛ فضای ذخیره‌سازی ابری و رایگان ایسوس

کمپانی ایسوس همواره به عنوان یکی از برترین تولید‌کنندگان محصولات پیشرفته‌ی الکترونیکی شناخته می‌شود. اما تولید سخت‌افزار تنها کاری نیست که این کمپانی به انجامش مشغول است. اکنون ایسوس را می‌توان به عنوان یکی از پیشگامان ارائه‌ی خدمات فضای ابری معرفی کرد. در زوم‌اپ امروز قصد داریم اپلیکیشن WebStorage این کمپانی که در اصل رابط بین کاربر و سرورهای ذخیره‌سازی ایسوس است را بررسی نماییم.

فضای ابریِ رایگان ایسوس برای کاربران

دنیای امروز بدون تکنولوژی و استفاده از اینترنت فلج می‌شود. فعالیت‌های روزانه و اغلب کارهای ما هم از این امر مستثنی نیستند. هر کدام از ما در حیطه‌ی شغلی خود نیازمند استفاده از انواع فایل‌ها و اسناد هستیم. از طرفی اهمیت نگهداری از آنها نیز باید مورد توجه قرار گیرد.این که اسناد به قوت خود در گاوصندوق و کشو باقی بماند و ما هر کجای دنیا که باشیم به فایل‌های مورد نیازمان، در مکانی امن دسترسی داشته باشیم فوق‌العاده خواهد بود. در راستای تحقق بخشیدن به این مهم، شرکت‌های زیادی اقدام به فعالیت در زمینه ذخیره سازی ابری کردند و هر کدام به نوبه‌ی خود امکاناتی را برای کاربران فراهم آوردند. یکی از این شرکت‌ها ایسوس است که البته بیشتر ما این نام تجاری را با سخت‌افزارهایش می‌شناسیم؛ اما باید بگویم ایسوس برنامه‌های متنوعی را روانه بازار کرده که یکی از آن‌ها " “WebStronge نام دارد. اپلیکیشنی برای استفاده از سیستم‌های ذخیره ابری این شرکت که فضایی امن و کارآمد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

logo-enamad logo-samandehi