عطاویچ یک غول خوشمزه
رایگان
موضوع
حجم
۱٫۲ مگابایت
نسخه
1.3B
نصب‌های فعال
۲٬۰۰۰+
۱۰۱
۲۱
۵
۱۲
۱۲
۵۱
تماس با توسعه‌دهنده
ایمیل
شماره تلفن
۸۸۸۳۷۳۵۳
عطاویچ یک غول خوشمزه screenshot عطاویچ یک غول خوشمزه screenshot عطاویچ یک غول خوشمزه screenshot عطاویچ یک غول خوشمزه screenshot عطاویچ یک غول خوشمزه screenshot
توضیحات

عطاویچ - یک غول خوشمزه
غذای لذیذ میخواهید؟!
از جای خود تکان نخورید!
برای سفارش غذا اولین اپلیکیشن اندرویدی در خدمت شماست...
با ثبت نام در نرم افزار کد اشتراک رستوران بصورت اتوماتیک برای شما ایجاد میشود.
برای سفارش، لیست کلیه شعب رستوران به ترتیب از نزدیکترین تا دورترین در اختیار شماست.
نزدیکترین را انتخاب کنید تا منوی غذای همان لحظه رستوران را مشاهده نمایید.
پس از انتخاب غذاهای مورد علاقه خود میتوانید مبلغ آنرا از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید و یا نقدا در هنگام دریافت سفارش پرداخت کنید.
البته برای پرداخت نقدی هنگام دریافت سفارش فاصله شما تا رستوران نباید بیش از ۵ کیلومتر باشد که خود نرم افزار این را تشخیص میدهد.
و یک موضوع جذاب دیگر...
وضعیت سفارش خود را میتوانید از داخل خود نرم افزار پیگیری کنید، یعنی اینکه غذای شما در چه مرحله ای است... درحال تهیه و یا ارسال شده...
حتی میتوانید ۲ آدرس و یا بیشتر را برای دریافت انتخاب کنید، محل کار و یا منزل و یا هرکجای دیگر.
اگر دوست داشتید میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص غذاها و یا شعبه ها و همچنین نرم افزار را درون خود نرم افزار ثبت کنید تا مستقیما به مدیریت مجموعه فست فودهای زنجیره ای عطاویچ ارسال شود.

مجموعه فست فودهای زنجیره ای عطاویچ در حال حاضر 20 شعب در استانهای مختلف دارد که از این تعداد امکان سفارش برای 11 شعبه میسر شده است و به زودی تمامی شعب مجهز به دریافت سفارش از طریق اپلیکیشن خواهند شد.
همچنین با استفاده و بکارگیری آخرین دستاوردهای تکنولوژی به زودی در تمامی شهرهای ایران شعبات جدید افتتاح خواهد گردید و شما می توانید با نگهداری این اپلیکیشن بر روی موبایل خود از خبرهای خوب ما در این زمینه آگاه شوید.
چنانچه نظر و یا پیشنهادی برای ما دارید و همچنین اشکالات احتمالی را از طریق فرم ارسال نظر در اپلیکیشن برای ما ارسال نمایید تا به تک تک آنها رسیدگی و پاسخگویی شود.
×× این برنامه زمانی که برای بار اول اجرا میشود اقدام به دریافت اطلاعات غذاها و شعبه ها مینماید. بنا بر این لازم است که در اجرای بار اول شکیبایی بیشتری داشته باشید.××

خدمتی دیگر از آرمانگرایان

تغییرات اخیر

نسخه جدید

دسترسی‌ها
  • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

عطاویچ یک غول خوشمزه

فست فودها، در برنامه غذایی بسیاری از افراد جایگاه ویژه ای دارند و همین امر باعث شده تا در شهرهای کوچک و بزرگ، عرضه کنندگان این نوع خوراکی ها اقدام به تاسیس شعب مختلف نمایند. تهران به عنوان پایتخت و ابر شهر ایران، بیش از بقیه مناطق شامل این موضوع میشود و با توجه به جمعیت کلان آن، تاسیس رستوران های زنجیره ای امری اجتناب ناپذیر است. “عطاویچ” یکی از مجموعه فست فودهای زنجیره ای پایتخت میباشد که در ادامه اپلیکیشن آن را معرفی میکنیم. در نقد و بررسی برنامه اندرویدی “عطاویچ یک غول خوشمزه”، همراه ما باشید.