1:011

1:011

نسخه ۱.۰۴۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۴
مگابایت
حجم

1:011 داستان دختری را روایت می کند که از افراط گراییِ مردم خود خسته شده و قصد دارد خود را به سرزمینی آزاد برساند. اما برای رسیدن به نور، باید از دل تاریکی گذشت!

> در اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و فیسبوک:  FanaeiGames@

توجه: اگر از دستگاه های قدیمی (با اندروید 4 تا 6 یا رم کمتر از 3 گیگ) استفاده می کنید، امکان آن هست که بازی به درستی برای شما اجرا نشود. منتظر آپدیت های بعدی بازی باشید، در تلاشیم تا بازی بر روی همه دستگاه ها قابل اجرا باشد.

همچنین توجه داشته باشید که در صورت حذف بازی یا پاک شدن اطلاعات دستگاه تان، الماس ها یا محتویاتی که از فروشگاه خریده اید نیز پاک خواهند شد.


کلید واژه های مرتبط:

ترسناک ، بازی دخترانه ، بازی فکری ، بازی جنگی ، بازی ماجرایی


در رسانه‌ها

بررسی بازی 1:011

اولین قسمت از بازی موبایل 1:011 مقدمه‌ای برای داستان و ماجراجویی بزرگی است. قسمت اول از نظر شخصیت پردازی و روایت داستان در سطح خوبی قرار دارد و انتظار می‌رود این روند در قسمت‌های بعدی هم مشاهده شود. بااین‌حال بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین ایراد 1:011 سیستم مبارزاتی است که بسیار ساده و محدود طراحی شده است ...

معرفی و دانلود بازی ایرانی 1:011 – از رویا تا نور

در بررسی ویجیاتو بخوانید که مهدی فنایی چطور از ساخته پیشین خود یعنی 41148 برای ساخت 1:011 بهره گرفته تا دوباره شاهد انتشار یکی از برترین بازی‌های ماجراجویی ایرانی باشیم. 1:011 تلفیقی زیبا از المان‌های سبک اکشن و نقش‌آفرینی است و برای دوست‌داران این سبک می‌تواند تجربه‌ای فوق‌العاده تلقی شود.

نقد بازی ۱:۰۱۱ | سرزمین نور کجاست؟

در مجموع، ۱:۰۱۱ بیش از حد کوتاه است تا بتواند تجربه‌ای درخور قابلیت‌ها و پتانسیل‌هایش ارائه بدهد. نمادها در ۱:۰۱۱ چشم‌گیر هستند، اما فقط در همین سطح باقی می‌مانند و فراتر نمی‌روند. تقریبا همه چیز در قسمت اول این بازی فقط برای بودن، وجود دارد. هر چند که هنوز فرصت باقی‌ست و تازه آغاز راه است و می‌توان ۱:۰۱۱ را در ادامه راه به یک بازی خوب و البته ماندگار تبدیل کرد.

معرفی بازی ۱:۰۱۱؛ ورود به دنیایی راز آلود

مهدی فنایی، سازنده این سری بازی که بین کاربران محوبیت زیادی پیدا کرده بود مدت‌ها پیش خبرهایی از انتشار عنوان جدید خود با نام 1:011 داده بود. عنوانی که به دلایلی نامشخص انتشارش به تعویق افتاده بود. حال پس از مدت‌ها انتظار سرانجام بازی 1:011 منتشر شده است. در ادامه به معرفی این عنوان قابل انتظار خواهیم پرداخت.

logo-enamad logo-samandehi